ספר אורחים

ספר אורחים

כנס משרד הביטחון

רציתי להודות לך ולצוות על השירות המקצועי והמסור! שמענו רק טובות מהאורחים וכולם מאוד נהנו מהאירוח ומהמלון בכלל. באופן אישי יכולה להגיד לך שהחדר היה מצוין ונוף חבל על הזמן ”

מאיה

סמינר ויצו

עם סיומו של סמינר ויצו אביב 2016 ברצוננו להודות לכם ולכל צוות המלון על השרות האדיב והמקצועי וכן על היחס החם בו זכינו בעת ההכנות לסמינר ובמהלכו . עבורנו הייתה זו התנסות ראשונה עם המלון וחייבות לציין שהופתענו מהשירות המקצועי והיחס האישי והחם שקבלנו מכל צוות המלון. אנו מבקשות להודות לכל אחד מהצוות שנטל חלק מן האירוע ועזר ללא עוררין להצלחתו של הסמינר. ”

ויצו עולמית

תודה

אני כותב לך מנת להודות לך על הטיפול המסור והחוויה המהנה שאישתי נעמה ואני זכינו להם בשהייתנו בקרלטון בין נובמבר 6 ל 30. כפי שאתה יודע הסיבה העיקרית לשהותנו במלון היתה העבודה שלי עם חברת בינת תקשורת. כל הפגישות העיסקיות התנהלו בצורה מקצועית ומצויינת מבחינתי. אנשי הצוות שלכם היו קשובים וזמינים לצרכנו. גם כשהיו תקלות הם הגיבו מהר ובהחלט הרגשנו את הכוונה הטובה שלהם להעניק לנו את התנאים הטובים ביותר להגשמת המשימה. על כך תודה ראשונה. אך בנוסף לעניני העבודה מנהלי ואנשי הצוות שלך יצאו מדרכם ומגדרתם על מנת לתת לנעמה ולי חוויה נהדרת הרגשת בית. זה התחיל בחדר הנעים עים הנוף היפה שקיבלנו. זה המשיך בהענות מכל הלב לכל בקשותנו וזה כלל את החיוך וקבלת הפנים האישית כל בוקר כשנכנסנו לארוחת הבוקר. אישתי מעוד נהנתה וזה שימח אותי מאוד. על כך תודתי השניה. יש מספר אנשים שהיתי רוצה לציין לשבח בפניך על כך שעשו מעל ומעבר להנעים את שהותנו. כמובן אני חייב להתחיל בורד שארגנה את הכל ועשתה עבודה נפלאה גם בתיאום עם בינת וגם בטיפול האישי בנו (ותאמין לי שאני לא משוחד בגלל היא בת משפחה…) גם גילה יצאה מדרכה לראות שאנחנו מטופלים היטב והיא עזרה לנו אישית בכמה דברים חשובים. מנהלות ואנשי הקבלה של חדר האוכל בבוקר היו נהדרות וחשוב לי לציין אותן לשבח למרות שלצערי אינני זוכר את שמן. אך בראש הרשימה אני רוצה לציין לשבח את יניב… ונעמה אישתי מצטרפת בשתי ידים. יניב לקח חסות עלינו לאורך כל התקופה והוא פשוט יצא מדרכו וגידרו במחויבות ומצוינות ואפילו חברות לדאוג שאנחנו מטופלים ונהנים. כשמשהו היה חסר או פגום הוא מיד דאג שהכל יעבוד. לא אגזים באומרי שליניב היתה נגיעה ישירה לסיבה שכל כך נהננו בקרלטון. אני מקווה שתמצאו דרך נאותה להודות לו. ”

גרשון מדר

לקוחות מרוצים

שמנו בן ציון תמיר ודיקלה, שהינו במלון לילה של חמישי 18/8, בחדר 932, זהו היה יום נישואין 5 שנים שלנו, אנחנו הורים לשתי תינוקת ועוד אחד בדרך, לקחנו לילה כדי לנוח ולישון טוב, הפוגה קטנה מהלילות הלבנים:) ברצוננו להודות לכם על שירות מעולה ברמה מאוד גבוהה, הופתענו בכל רגע מחדש מהאדיבות בבריכה בה דודי מתפעל את המקום בצורה מעוררת הערכה והערצה, שם פגשנו גם את רון(אני חושבת) המציל עם השיער הארוך שהיה אדיב ומקסים, שירות החדרים המהיר והטיפול המהיר בתקלה של חשמל שהיתה בחדר, בארוחת בוקר שהייתה מקסימה וטעימה. תודה רבה רבה ”

בן ציון תמיר ודקלה

ציון לשבח

אנחנו נוהגים לצאת לחופשות משפחתיות, וזו הפעם השנייה שאנחנו מתארחים במלונכם בחודשים האחרונים. הראשונה היתה בחג השבועות האחרון (3 חדרים) והשנייה בסופ"ש זה (3 חדרים). נהנינו מאוד אצלכם. הן מהחדרים והמרחבים הציבוריים, והן מארוחת הבוקר יוצאת הדופן. ראויה לציון מיוחד תודעת השירות הגבוהה של כל אחת ואחד מהעובדים/ות ואנשי הצוות. ההקפדה להאיר פנים; לברך בשלום; להיות קשובים לצרכים מיוחדים - הקפדה על כל אלו במלונכם היא רצינית, איכותית, לבבית, ובולטת גם ביחס למלונות מובילים בעולם. אחלה צוות יש לכם. שבח מיוחד מקבל מאתנו דודי אסא הדואג לאורחים בבריכה. דואג, זו המילה. האיש ממלא תפקידו הרבה מעבר למחויב, והוא עושה זאת בלב חפץ ובידידותיות. הוא נכס ממש. ”

עו"ד יזהר הס

מלון מדהים ארוחת בוקר חלומית צוות עובדים אדיב יישר כח ”

מר ברזני

מיליוני תודות

שלום, מעבר לכך שהמלון ענה על הציפיות שלי ושל חברותיי לשהות.. (ואני בדרכ קשה בכל נושא השירות (: ) היה חשוב לי לציין שהשירות היה הרבה הרבה מעל המצופה. החל מהקבלה במלון, מהגדלת הראש של הצאקרית שפינקה אותנו כי שמעה שבאנו לחגוג יום הולדת, עד הצוות בבריכה שהיה מקסים מקסים עם כוסות המים, עם הגישה, היחס. הארוחת בוקר המעולה באמת שהכל היה מעולה!! תודה רבה! ליאת אינגבר ”

ליאת אינגבר

,גילה יקרה חזרנו לביתנו אחרי שהות מקסימה בקרלטון , תל אביב הנוחות שזכינו לה, היhתה מפנקת ונעימה והקלה עלינו את המפגש המשפחתי מכל קצוות תבל פתרת עבורנו סיטואציה של כמעט משבר, מאחר שהחדרים אשר הזמנו עם מחשבה מושקעת לצרכים שלנו, לא עמדו לרשותנו והנה, הפלא ופלא, את דאגת לכל בהינף יד והכל בא על מקומו בשלום . עונג גדול להיתקל ביחס מקצועי, אדיב ומתחשב בצרכי הלקוח. מאד משביע רצון . הטיפול שלך היה לעילא ולעילא והעניק לנו שהות משופרת בקונסטלציה אשר התאימה לנו במיוחד. קרלטון תל אביב הוא המלון המועדף עלינו כבר שנים רבות, בהקשרים שונים ובהרכב משתנה ואנחנו, לא רק נחזור אליכם בשמחה ועם חיוך והרגשה טובה, אלא נמשיך להמליץ עליכם לחברינו הרבים בחו"ל ובארץ אשר מגיעים תדיר. תודה תודה לך , גילה, מקרב ליבנו, בברכה חמה, רותי ויהודי קינר ”

רותי ויהודי קינר

שרות יוצא דופן

אני מתארח במלון שלכם בפעם השלישית ,ושוב היא לא תהיה האחרונה .השרות שלכם יוצא דופן. העובדים שלכם נותנים הרגשה נעימה מהכניסה, עם עוז נפתלי ובקבלה החיוכים של כלל העובדים .אני ישוב ,ושוב תודה על הכל. ”

אלרון אוחנה
צרו קשר