הזמן הטוב ביותר לבקר בישראל

הזמן הטוב ביותר לבקר בישראל

הזמן המתאים ביותר לבקר בישראל

ישראל היא מדינה של קיצוניות. היא ממוקמת על הים התיכון ונחשבת לארץ התנ"ך המקודשת ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים. אך ישראל היא הרבה מעבר לכך. הודות לחוף לאורך הים התיכון, ים המלח, הים האדום וים כינרת, יכולים תיירים למצוא כל דבר, החל מצלילה ברמה בינלאומית על חופי זהב, יערות ירוקים וטבע, מדבריות סלעיות ומקומות עתיקים בני מאות שנים.
אבל מהו הזמן המתאים ביותר לבקר במדינה המופלאה הזאת? ובכן, כיוון שהקיץ אינסופי, חם ויבש והחורף קצר ולא יורד בו גשם רב, ישראל היא היעד המושלם בכל ימות השנה. בישראל מזג האוויר וארץ חלומית ואין-סוף הזדמנויות לפעילויות מחוץ לבית מינואר ועד דצמבר.

ארבע העונות בישראל

אם אתם מחפשים שמש חורפית, החודשים דצמבר-פברואר מציעים טמפרטורה מתונה באזור מרכז הארץ ואילו הטמפרטורות בים המלח, המקום הנמוך ביותר בעולם, ובאילת, העיר הדרומית ביותר במדינה יכולות להגיע ל-21 מעלות צלזיוס. בצפון המדינה, מציעים הרי גולן פסגות מושלגות ואתר סקי שמשתווה לרבים מהאתרים באירופה. אוקטובר, נובמבר ומארס עד יוני הם בדרך כלל חודשי אביב מושלמים, עם ממטרים מדי פעם, ואפשר למצוא פרחי בר ברחבי הארץ. זהו הזמן המושלם לטיולים רגליים בטבע היפיפה של ישראל. עונת השיא בתיירות היא בלי ספק יולי ואוגוסט כאשר הטמפרטורות מגיעות לשיאן ומגוון החופים הפזורים ברחבי המדינה והמציעים משהו לאוהבי החול מכל הסוגים, מתמלאים. לחוויית שחיה רגועה יותר ניתן ליהנות גם מבריכות שחייה חיצוניות.
ואולם, זכרו, למרות שברוב חלקי המדינה מתלבשים בצורה לא מכופתרת, חשוב תמיד להחזיק צעיף שבו ניתן לכסות את הרגליים והכתפיים אם מגיעים במקרה למקום קדוש.
צרו קשר