חיי הלילה בתל אביב 2019

חיי הלילה בתל אביב 2019

חיי הלילה בתל אביב 2019

ישראלים מכנים את תל אביב "עיר ללא הפסקה" – בעיקר בגלל חיי הלילה השוקקים שלה. לכן, במידה וחיי לילה מהווים שיקול מרכזי בבחירת יעד לחופשה הבאה שלכם, בהחלט מומלץ לקחת את תל אביב בחשבון.

הדור הצעיר

ישראל היא מדינה קטנה. כמה קטנה? בערך בגודל של מדינת ניו ג'רזי שבארה"ב. תל אביב היא הרבה יותר מבירת העסקים והמסחר של ארץ הקודש – היא גם הבירה התרבותית שלה. לאחר השירות בצה"ל, משוחררים רבים בוחרים להתחיל את חייהם הבוגרים בתל אביב. התוצאה היא עיר מלאה בצעירים, היוצרים אווירה תוססת ברחובות. אווירה זו מורגשת לאורך כל שעות היממה – גם בלילה.

מוקדים עיקריים בתל אביב

עיקר ההתרחשות מתנקזת לשני מוקדים עיקריים: אזור שדרות בן-גוריון ואזור שדרות רוטשילד. אזור שדרות בן-גוריון הוא מעט יותר "מיינסטרים", ומציע מגוון רחב של ברים (בעיקר לאורך רחוב דיזנגוף). הקרבה לים מציפה את הטיילת באנשים הנהנים לצעוד לאורך חופיה הנפלאים של העיר.

תל אביב "היפסטרי"

אזור רוטשילד מציע ווייב קצת יותר "היפסטרי", עם שלל מועדונים המנגנים מוזיקה אלקטרונית, טכנו, פופ והיפ הופ. רבים נהנים מליינים של מסיבות שנות התשעים והשמונים בערבי חמישי ושישי. מי אמר בקסטריט בויז ולא קיבל?

הבירה הקולינרית של ישראל

אם כל זה לא מספיק, תל אביב היא גם הבירה הקולינרית של ישראל. מי שבטנו מקרקרת אחרי ליל בילויים בהחלט ימצא את מבוקשו. ישראל היא גן עדן לפודיז, כיון שהיא מתיכה שלל השפעות קולינריות לכדי מטבח תוסס ועדכני. ישראל נבנתה על ידי מהגרים שהגיעו מאירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון, ושהביאו עמם מסורות קולינריות נפלאות. כך ניתן, למשל, לדגום אוכל תימני אותנטי בשכונת כרם התימנים בדרום תל אביב, או לחלופין לקפוץ לאחת המסעדות המציעות מטבח פיוז'ן ים תיכוני שמענג את בלוטות הטעם.

חיי הלילה של תל אביב מציעים מגוון רחב של אפשרויות לכל אחד ואחת. האנשים של תל אביב ואווירת ה"עיר ללא הפסקה" יוצרים תנאים אופטימליים להרפתקאות בלתי נשכחות.
צרו קשר