טיולי יום מתל אביב

טיולי יום מתל אביב

טיולי יום מתל אביב

העיר תל אביב ממוקמת במרכז הארץ לצד חוף הים התיכון ונגישה הן לטיולים לצפון והן לטיולים לדרום הארץ. כיוון שישראל כה קטנה, ניתן להגיע כמעט לכל פינה במדינה ביום אחד. בין אם נוסעים צפונה או דרומה, ניתן להגיע לכל מקום במכונית, וישראל מתגאה בשירות רכבות אמין ונוח ביותר בין תל אביב למרבית היעדים, וכן שירות אוטובוסים מעולה עם מגוון נתיבים ברחבי המדינה. ואולם, האפשרות הפשוטה ביותר היא לקחת סיור מאורגן עם מדריך מקומי מומחה – בישראל יש מגוון מדריכים מוסמכים דוברי שפות רבות, כולל אנגלית.

חובה לראות בישראל

מקצת המקומות שחובה לראות כוללים כמובן את ירושלים, העיר ההיסטורית, הקדושה לדתות הגדולות בעולם ומלאה מראות עתיקים ומודרניים. ים המלח, המקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ ובו ימה מלוחה שתאפשר לכם לצוף במים ולהירגע ולמרוח את עצמכם בבוץ בעל תכונות מרפא על החוף. מצדה, מבצר עתיק המתנוסס מעל ים המלח, אתר מורשת עולמי של יונסקו. מדבר הנגב המקסים והעיר הדרומית אילת. הגליל – צפון המדינה – ובו היסטוריה מפוארת מימי התנ"ך במקומות כמו הכנרת ונצרת, שבם ישו הטיף וביצע מעשי ניסים. בגליל ובגולן הרים, אתרים היסטוריים ונופים ירוקים הפזורים במרחב כולו.
הערים העיקריות בישראל שאסור לפספס הן ירושלים – כור היתוך של מסתורין, תרבות ודת; תל אביב – העיר ללא הפסקה עם חופים מוזהבים ואווירה כיפית ומשוחררת; חיפה – בירת הצפון היושבת על גב הכרמל וצופה אל הים התיכון והמכונה סן פרנסיסקו של ישראל; ובאר שבע – בירת הנגב – אף היא מלאה פנינים היסטוריות עתיקות.
לא משנה לאן תחליטו ללכת, אין ספק שטיול בישראל הוא חוויה מרתקת, שתיחרט בזיכרונכם לאורך שנים רבות.
צרו קשר