אטרקציות מובילות של תל אביב

אטרקציות מובילות של תל אביב

אטרקציות מובילות בתל אביב

תל אביב נחשבת למרכז התרבות הישראלית, עיר שאינה ישנה ובה מתקיימים זה לצד זה עיר נמל מן העתיקות בעולם (יפו), סצינה קולינרית עשירה ואיכותית, אומנות, פארקים, מוזיאונים, אדריכלות ייחודית, חוף ים קסום ועוד שלל אטרקציות בתל אביב לזוגות, למבוגרים ולילדים. קשה לבחור מספר מצומצם של מקומות ופעילויות הראויים במיוחד לציון, מה גם שרשימה כזו תכלול דברים שונים כתלות במאפייני קהל היעד. נענינו לאתגר ואספנו עבורכם מקומות שווים בתל אביב שכדאי להכיר כדי שתוכלו להפיק את המירב מן השהות שלכם בעיר.

מוזיאונים

בין שלל אטרקציות בתל אביב למבוגרים ישנם גם למעלה מעשרים מוזיאונים, ביניהם מוזיאון ארץ ישראל, בית נחמן ביאליק, מוזיאון תל אביב לאומנות, מוזיאון הפלמ"ח, מוזיאון צה"ל, בית בן-גוריון ועוד. מוזיאון בית התפוצות מתאים למבקרים מכל הגילאים, סיור במוזיאון יכול לארוך שעות, התערוכות מרתקות ומתארות את ההוויה היהודית על פני הגלובוס כולו. מוזיאון נחום גוטמן הוא מוזיאון אומנות ייחודי, במקום מוצגות לא רק יצירותיו של אומן ישראלי מוביל זה אלא גם תערוכות קבועות וזמניות של אמנים ישראלים אחרים. המוזיאון שוכן בבנין היסטורי, אחד הראשונים שהוקם, בשנת 1887, בשכונת נווה צדק הציורית. מוזיאון הטבע ראוי לציון בכל רשימת מקומות שווים בתל אביב, הוא אמנם מתאים במיוחד לילדים אבל גם מבוגרים יהנו מאוד מן הביקור בו. אחד המאורעות הטראומטיים ביותר בתולדות העיר הוא כמובן רצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. במוזיאון יצחק רבין ניתן להתוודע אל האיש ופועלו.

שווקים

בתל אביב ישנם שווקי רחוב, שווקים סגורים, שוק פשפשים, שוק אמנות ועוד. שוק הכרמל הוא אולי המוכר ביותר מבין השווקים בעיר. יש האומרים ששוק זה הוא בבואה של החברה הישראלית ואכן ניתן למצוא בו הכל מכל, דוכני אוכל, עבודות יד, מוצרי מזון, תבלינים, הלבשה והנעלה, אביזרי בית, מוצרי סידקית, פרחים ועוד. שוק מוכר נוסף, השוכן על גבול תל אביב - יפו, הוא שוק הפשפשים, שם כיף להסתובב ולחפש מציאות מיד שניה. מדרחוב נחלת בנימין הוא מקום מצויין לרכוש מתנות מיוחדות, השוק פועל בימי שלישי ושישי משעות הבוקר ועד אחר הצהריים.

נמל תל אביב, הטיילת וחוף הים

כעיר השוכנת על חוף הים, הרבה מקומות שווים בתל אביב קשורים לים. ביקור בנמל תל אביב הישן כמו גם הליכה לאורך הטיילת, בילוי במלון בחוף וטבילה במים הם דברים שראוי לכלול בכל רשימת אטרקציות בתל אביב לזוגות ולמשפחות.

הופעות, בארים, בתי קפה, מסעדות ומועדונים

בתל אביב פועלים מספר תיאטראות, מועדונים בהם מופעי מוסיקה חיה, להקות מחול ועוד. תיאטרון "הבימה" הוא התיאטרון הלאומי של ישראל ועל בימותיו מועלות הצגות מקור כמו גם מחזות מרחבי העולם. תיאטרון הקאמרי גם הוא נחשב איכותי במיוחד. במועדון Zappa הפופולארי אפשר להינות ממופעי קברט מרהיבים. בין שלל אטרקציות בתל אביב לזוגות, ביקור באחד ממועדוני הלילה הפופלאריים הוא הזדמנות לבילוי סוער עד לשעות הקטנות של הלילה. עוד אטרציות בתל אביב למבוגרים ולזוגות הם בתי קפה מפנקים, מגוון עצום של מסעדות וכמובן בארים משלל סוגים, החל משכונתיים אינטמיים וכלה ברחבי ידיים המציעים גם מופעי מוסיקה חיה. אטרקציות חדשות בתל אביב נוספות דרך קבע, מומלץ להתעדכן סמןך למועד הגעתכם לעיר כדי לא לפספס אירוע או ביקור במקום שמתאימים במיוחד להעדפותיכם. קל מאוד למצוא מידע על מקומות שווים בתל אביב ברשת האינטרנט, ניתן גם לקבל המלצות ממביני עניין הגרים בעיר.  
צרו קשר